Lazer Markalama

Kurumsal olarak markanızın kalıcı olarak ürünlerinizin üzerinde bulunması gerek kalite gerekse akılda kalıcılık açısından oldukça önem taşımaktadır. Lazer markalama yöntemiyle ürünlerinizin üzerine dilediğiniz içeriği yazdırabilir bu sayede rakipleriniz arasında bir adım önde yer alabilirsiniz.

Lazer Markalama Tamamen Sizin Hayal Gücünüzle Sınırlıdır

Promosyon ürünlerinde lazer markalama ile gerek şahsi gerek kurumsal işlerinizde kalıcı çözümler üretebilirsiniz, metal kalem, taşınabilir bellek, usb flash disk, ajanda, anahtarlık, isimlik gibi malzemelerin üzerine lazer markalama ile kalıcı çözümler oluşturabilirsiniz. Hediyelik eşyaların, telefon kılıflarının, harici harddisklerin üzerine dilediğiniz işlemeyi yapabiliyoruz. 

Lazer Markalama
Lazer Markalama

Lazer markalama ile deri üzerine kolaylıkla işleme yapılabilir. Cüzdan, el çantası, bileklik, evrak çantası, kemer ya da ayakkabı üzerine bile lazer ile işleme yapılabilir. Deri, giyim, hediyelik eşya ve dekorasyon olarak estetik bir görünüm kazandıran lazer markalama, kişiselleştirilmiş ürün anlamında talebinize tam karşılık vermektedir. Lazer kazıma, malzemenin yüzeyinde somut dokunsal bir etki oluşturur. Bu sayede kazıma yapılan ürün üzerinde kalıcılığını korur.

Lazer Markalama Tamamen Sizin Hayal Gücünüzle Sınırlıdır

Lazer Markalama Çözümleriniz İçin

Bize Ulaşın

Lazer Markalama Talepleriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Her türlü sorularınızı yanıtlamaktan Onur Duyarız.

Lazer Markalama Hizmeti
Sohbeti Aç
💬 Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba 👋
Yardımcı olmamızı isterseniz, bize yazabilirsiniz. 😃