Zeva Ajans, 2007 yılı itibariyle İstanbul Ataşehir Matbaa hizmeti vermektedir.  Matbaa hizmetlerimizin arasında kartvizit, katalog, broşür, dosya, fatura, irsaliye ve makbuz çeşitleri ve matbaa alanında aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri bulunmaktadır. Ataşehir Matbaa alanında bir çok firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Zeva Ajans‘ın diğerlerinden ayrılan en belirgin özelliği şeffaflık ve uygun fiyat politikasıdır.

Basılı evraklar bir işletme için muhakkak en önemli unsur. Matbu evrakların doğru tasarımla oluşturulmaması, doğru materyaller ile üretilmemesi işletmeniz için katlanılmaz bir hal alabilir. Sizin için zamandan daha değerli ikinci bir seçenek olmadığının bilincindeyiz. Matbu evraklarınız zamanında ve en kullanışlı haliyle kullanımınıza hazır.

Kurumsal kimlik, firmanızın; reklam ve tanıtım alanında kullanacağınız donelerin önceden belirlenmiş olması demektir. Bir başka deyişle; kurumsal kimliği olmayan bir firma gerek reklam gerekse basılı işleri için çözüm ortağı anlaşması yaptığında, her üretimde sorunlar yaşayacaktır. Örneğin; kurumsal kimliğiniz yok ve bir firmayla anlaştınız ve baskı çözümlerinizi o firma ile gerçekleştiriyorsunuz. Fakat olası bir talihsizlik durumunda çözüm ortağınız olan firma ile anlaşmanızı sonlandırıp yeni bir firmayla anlaştığınızda ilk firma ile yaptığınız denemeleri yeniden yapacak, bunun için zaman harcayacaksınız.

Bu zaman harcamanın önüne geçebilmek için, doğru kurumsal kimlikle matbaa ve tanıtım alanlarında hazır kalıplarınızın bulunmasını tavsiye ederiz. Bu sayede hem istikrarlı bir kurumsal kimlik kalıbınız ve zaman kaybını önlemiş olursunuz.

12 yılı aşkın süredir bir çok kurumsal firmaya hizmet veriyoruz. Matbaacı kavramının son zamanlarda kalite kaybetmesine karşılık, biz Zeva Ajans olarak kalite ve müşterilerimizin taleplerini en doğru şekilde karşılamak yer almaktadır.

Bu bağlamda Ataşehir’de matbaa hizmeti sunduğumuz bölgeler de şöyledir.

Ataşehir Matbaa Hizmetleri

Ataşehir İçerenköy Matbaa hizmetleri

Ataşehir Küçükbakkalköy Matbaa hizmetleri

Ataşehir Ferhatpaşa Matbaa Hizmetleri

Ataşehir Barbaros Matbaa hizmetleri

Ataşehir Örnek Mahallesi Matbaacı

Ataşehir Yeditepe Matbaacı 

Ataşehir Yedpa Matbaacı

Ataşehir Yenisahra Matbaacı

ve daha bir çok bölgede hizmet vermekteyiz.

Matbaa Sayfamıza Gitmek İçin Tıklayınız.

 

Profesyonel matbaacılık hizmeti ile organize matbaa hızında çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Matbaa ve Promosyon adına ihtiyacınız olan her şey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir