Zeva Agency

Basılı ve dijital medya üzerinde ihtiyaçlarınıza karşılık vermeyi hedefleyen; matbaa, dijital baskı,  promosyon, web tasarım, grafik tasarım, 3D modelleme, mimari çalışmalar ve türevleri alanlarda profesyonel olarak faaliyet gösteren bir firmayız. Yaratıcı ve yenilikçi düşünme ve geliştirme kabiliyetimizi daima dinç tutarak modern dünyanın gelişimini ve ilerleyişini öncelikli olarak takip ederek siz değerli müşterilerimize ve potansiyel müşteri adaylarımıza fayda sağlayacak hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz.

Öncelikli Değerlerimiz

 • Müşteri Memnuniyeti

  Zeva Ajans olarak yatırımımızı daima müşteriden yana tutarız. Çünkü müşterimizin kazancı bizim kazancımızdır.

 • Kaliteli Hizmet

  Müşterilerimizin bizimle çalışmaya devam etmesi için en önemli unsur hızlı ve kaliteli olmaktır. Bu özellikler bizi biz yapmaktadır.

 • Uygun Fiyat Politikası

  Müşterilerimiz ile aramızdaki bağın uzun yıllar sürebilmesi için tek seferlik iş değil az kazanıp sürekli kazanmayı hedefliyoruz.

 • Zamanında Teslimat

  Kalite ve uygunluk kavramlarını geride bırakan tek ayrıntıdır. Zamanında teslim edilmeyen hizmetin uygunluğu ya da kalitesi gözetilemez.

Basılı Medya

Matbaa alanında; resmi evraklar, broşür, kartvizit, ambalaj ve basılı medya adına ihtiyacınız olan her şey için profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Dijital Platform

Web tasarım, dijital reklamlar ve grafik tasarım alanlarında yenilikçi ve kreatif düşünme kabiliyetimizle sizi en iyi şekilde temsil edecek sunumlar hazırlıyoruz.

Promosyon

Firmanızın tanıtımı ve akılda kalıcılığı için vazgeçilmez unsur olan promosyon ürünlerinde binlerce ürün çeşidimizle hizmetinizdeyiz.

Niteliğimiz

Ekip olarak; matbaa, dijital baskı, web tasarım ve diğer tanıtım ve promosyon hizmetlerinde tecrübeyi çekirdekten edindik. 2007 yılında reklam ve tanıtım sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Bu serüvende bizi tercih eden müşterilerimizin desteği ile bu gün Zeva olduk.

Kainatın kuralıdır; yaşamın devamlılığını sürdürebilmesi için, her şeyin tam ve eksiksiz yapılması gerekmektedir. Aksi halde devamlılıktan söz edilemez. Bir ağacın meyve vermesi için tüm şartların olgunlaşması gerekir, bir kural eksik olursa ağaç meyve vermez. Bizim devamlılığımız sizin tüm taleplerinizi eksiksiz yerine getirmemize bağlıdır.

Referanslarımız