Zeva Ajans, 2007 yılı itibariyle İstanbul Kadıköy Matbaa hizmeti vermektedir.  Matbaa hizmetlerimizin arasında kartvizit, katalog, broşür, dosya, fatura, irsaliye, makbuz çeşitleri ve matbaa alanında aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri bulunmaktadır. Kadıköy Matbaa alanında bir çok firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Zeva Ajans‘ın diğerlerinden ayrılan en belirgin özelliği şeffaflık ve uygun fiyat politikasıdır.

Basılı evraklar bir işletme için muhakkak en önemli unsur. Matbu evrakların doğru tasarımla oluşturulmaması, doğru materyaller ile üretilmemesi işletmeniz için katlanılmaz bir hal alabilir. Sizin için zamandan daha değerli ikinci bir seçenek olmadığının bilincindeyiz. Matbu evraklarınız zamanında ve en kullanışlı haliyle kullanımınıza hazır.

Kurumsal kimlik, firmanızın; reklam ve tanıtım alanında kullanacağınız donelerin önceden belirlenmiş olması demektir. Bir başka deyişle; kurumsal kimliği olmayan bir firma gerek reklam gerekse basılı işleri için çözüm ortağı anlaşması yaptığında, her üretimde sorunlar yaşayacaktır. Örneğin; kurumsal kimliğiniz yok ve bir firmayla anlaştınız ve baskı çözümlerinizi o firma ile gerçekleştiriyorsunuz. Fakat olası bir talihsizlik durumunda çözüm ortağınız olan firma ile anlaşmanızı sonlandırıp yeni bir firmayla anlaştığınızda ilk firma ile yaptığınız denemeleri yeniden yapacak, bunun için zaman harcayacaksınız.

Bu zaman harcamanın önüne geçebilmek için, doğru kurumsal kimlikle matbaa ve tanıtım alanlarında hazır kalıplarınızın bulunmasını tavsiye ederiz. Bu sayede hem istikrarlı bir kurumsal kimlik kalıbınız ve zaman kaybını önlemiş olursunuz.

12 yılı aşkın süredir bir çok kurumsal firmaya hizmet veriyoruz. Matbaacı kavramının son zamanlarda kalite kaybetmesine karşılık, biz Zeva Ajans olarak kalite ve müşterilerimizin taleplerini en doğru şekilde karşılamak yer almaktadır.

Bu bağlamda Kadıköy’de matbaa hizmeti sunduğumuz bölgeler de şöyledir.

Kadıköy Matbaa Hizmetleri

Kadıköy Kozyatağı Matbaacı

Kadıköy Sahrayıcedid Matbaacı

Kadıköy Acıbadem Matbaacı

Kadıköy Göztepe Matbaacı

Kadıköy Fikirtepe Matbaacı

Kadıköy Caferağa Matbaacı

Kadıköy Halitağa Matbaacı

Kadıköy Altıyol Matbaacı

Kadıköy Altunizade Matbaacı

Kadıköy Moda Matbaacı

Kadıköy Selamiçeşme Matbaacı

Kadıköy Bostancı Matbaacı

ve daha bir çok bölgede hizmet vermekteyiz.

Matbaa Sayfamıza Gitmek İçin Tıklayınız.

 

Profesyonel matbaacılık hizmeti ile organize matbaa hızında çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Matbaa ve Promosyon adına ihtiyacınız olan herşey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir